in

শিৰোনামত জাহ্নৱী কাপুৰ

jahnabi

নিউজ ডেস্কঃ সম্প্ৰতি টুইটাৰত ট্ৰেণ্ডিঙত আছে জাহ্নৱী কাপুৰ৷ হয়, বনী কাপুৰ আৰু শ্ৰীদেৱী তনয়া জাহ্নৱী কাপুৰৰে কথা কোৱা হৈছে৷

১২ আগষ্ট ২০২০ তাৰিখে মুকলি হ’ব লগীয়া জাহ্নৱীৰ শেহতীয়া চলচ্চিত্ৰ গুঞ্জন সক্সেনাক বয়কট কৰাৰ ঢৌ উঠিছে ছ’চিয়েল মিডিয়াত৷ কাৰ্গিল যুদ্ধৰ প্ৰথমগৰাকী মহিলা এয়াৰফ’ৰ্চ পাইলট গুঞ্জন সক্সেনাৰ জীৱনীভিত্তিক এই চলচ্চিত্ৰখন নিৰ্মাণ কৰিছে কৰণ জোহৰৰ ধৰ্মা প্ৰডাকচনে৷ শেহতীয়াকৈ সুশান্ত ৰাজপুতৰ মৃত্যুৰ ঘটনাত কৰণ জোহৰৰ সৰ্বজনবিদিত নেপোটিজিমে অগ্ৰণী ভূমিকা পালন কৰা বুলি সৰ্বত্ৰ প্ৰচাৰিত হৈছে৷

ফলস্বৰূপে সুশান্ত সিঙৰ অনুৰাগীসকলে কৰণ জোহৰৰ দ্বাৰা নিৰ্মিত যিকোনো চলচ্চিত্ৰ বয়কট কৰাৰ সিদ্ধান্ত লৈছে৷ আনহাতে জাহ্নৱী কাপুৰে চলচ্চিত্ৰখনত মূল ভূমিকাত অভিনয় কৰাৰ জৰিয়তে এই ঘৃণা অধিক ব্যাপ্ত হৈছে৷

আনহাতে কিছু সংখ্যক লোকৰ মতে চলচ্চিত্ৰখনৰ বয়কটৰ দ্বাৰা সাহসী গুঞ্জন সক্সেনাক অসন্মান জনোৱা হ’ব বুলি কৈ তেওঁলোকে চলচ্চিত্ৰখন উপভোগ কৰিবলৈ যাব বুলি জানিবলৈ দিছে৷ অৱশ্যে তেওঁলোকে কৰণ জোহৰৰ দ্বাৰা প্ৰস্তুত অন্য অৰ্থবিহীন চলচ্চিত্ৰসমূহ উপভোগ কৰাটো নিৰৰ্থক বুলিও জানিবলৈ দিছে৷

 

 

চিত্ৰৰ উৎসঃ টুইটাৰ

Tags

What do you think?

Written by admin

A multimedia journalist based out of Guwahati, covering public policy, healthcare, and social issues.

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Loading…

0
unlock

যোৰহাটত অনির্দিষ্টকাললৈ সম্পূর্ণ লকডাউন

Corosure

‘Cheapest’ COVID-19 Test Kit In The World Developed By IIT-Delhi Launched